Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
Chalupa U Lesa nabízí klidné ubytování ve dvou chalupách v romantické vesničce Velká Černoc už od roku 1991. Chaloupky jsou navštěvovány rodinami i páry, které zde tráví zasloužené příjemné chvilky klidu a pohody.

Obec Velká Černoc leží v lesích na okraji chráněné krajinné oblasti Džbánsko na severozápad od Rakovníka směrem na Žatec. Ideální poloha přímo vybízí k výletum po Křivoklátsku či na nedaleký zámek Krásný Dvůr s nejrozsáhlejším anglickým parkem ve střední Evropě.
 

Ubytování v soukromí, prázdninové a víkendové pobyty - Žatecko a Křivoklátsko

 
 

Vinný sklípek

VINNÝ SKLÍPEK
Klenbový vinný sklípek z pískovcových kvádrů, přes 150 let starý, se nachází ve stráni hned vedle našich chaloupek. Sklípek je stylově zařízen masivním dubovým stolem, lavicí, židlemi a u vchodu je domácí bar a je vhodný pro oslavu Silvestra, ale i pro párty s přáteli či kolegy ze zaměstnání.

Sklípek je vhodný až pro 20 hostů a je zásoben dobrými moravskými víny.  Lze objednat soudek piva s pípou, současně je však možné si jakékoli alkoholické i nealko nápoje dovézt svoje, stejně tak jako veškeré občerstvení.

Před sklípkem je zahradní posezení s možností grilování masa, poblíž ohniště na opékání špekáčků nebo grilování kuřat a též po předběžné domluvě na opékání selátka.  Pro příznivce hudby rádi zařídíme harmoniku a zpěv.

Kromě ubytování v blízké chalupě je pro country nadšence možnost přespání ve vlastních stanech nebo pod širákem.