Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
Chalupa U Lesa nabízí klidné ubytování ve dvou chalupách v romantické vesničce Velká Černoc už od roku 1991. Chaloupky jsou navštěvovány rodinami i páry, které zde tráví zasloužené příjemné chvilky klidu a pohody.

Obec Velká Černoc leží v lesích na okraji chráněné krajinné oblasti Džbánsko na severozápad od Rakovníka směrem na Žatec. Ideální poloha přímo vybízí k výletum po Křivoklátsku či na nedaleký zámek Krásný Dvůr s nejrozsáhlejším anglickým parkem ve střední Evropě.
 

Ubytování v soukromí, prázdninové a víkendové pobyty - Žatecko a Křivoklátsko

 
 

Ubytování Křivoklátsko a Žatecko

Chalupa U Lesa nabízí klidné rekreační ubytování v obci Velká Černoc uprostřed chráněné krajinné oblasti Džbánsko, na hranicích Ústeckého kraje a kraje Střední Čechy. Na Džbánsko dále navazují krajinné oblasti Křivoklátsko a České středohoří.  Chalupa je zařízená v tradičním staročeském stylu a nachází se v romantickem prostredí u lesa nad obcí, s výhledem na protější lesy a rybník.

Pro větší společnost nebo spřátelené rodiny je možnost ubytování ve 10m vzdálené chalupě "Chalupa Melody", obdobně vybavené a zařízené.  Obě chaloupky jsou celoročně k dispozici pro týdenní pobyty, a rovněž mimosezónní víkendové pobyty.

Poblíž chatek je také klenbový vinný sklípek z pískovcových kvádrů, přes 150 let starý, ktery se nachází ve stráni, 30m od rekreačních chalup. Sklípek je stylově zařízen masivním dubovým stolem, lavicí, židlemi a domácím barem. Sklípek je ideální pro oslavu Silvestra, ale i pro zahradní párty s přáteli či kolegy ze zaměstnání.  Sklípek je vhodný až pro 20 hostů a je zásoben dobrými moravskými víny.