Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
Chalupa U Lesa nabízí klidné ubytování ve dvou chalupách v romantické vesničce Velká Černoc už od roku 1991. Chaloupky jsou navštěvovány rodinami i páry, které zde tráví zasloužené příjemné chvilky klidu a pohody.

Obec Velká Černoc leží v lesích na okraji chráněné krajinné oblasti Džbánsko na severozápad od Rakovníka směrem na Žatec. Ideální poloha přímo vybízí k výletum po Křivoklátsku či na nedaleký zámek Krásný Dvůr s nejrozsáhlejším anglickým parkem ve střední Evropě.
 

Ubytování v soukromí, prázdninové a víkendové pobyty - Žatecko a Křivoklátsko

 
 

Naše chaloupky

CHALUPA U LESA a CHALUPA MELODY
Každá z chaloupek má kapacitu 6 lůžek ve dvou místnostech.  Po domluvě možnost přistýlky.

Vybavení chalup:
* koupelna s toaletou a sprchou. 
* stylově ve dřevě zařízená jídelna s krbem a plně vybaveným kuchyňským koutem (chladnička, kombinovaný sporák s troubou, kuchyňská linka s dřezem a tekoucí vodou, varná konvice, překapávač na kávu, nádobí
* obývací pokoj (2 lůžka) laděný svým stylem k odpočinku v poklidném a harmonickém prostředí.
* obývací ložnice (lůžka, skříně)
* koupelna s WC a sprchou

Vytápění objektu je elektrickými panely, krbem nebo kombinované.  Přistřešené zahradní posezení s přenosným grilem, stolní tenis a ohniště na opékání špekáčků či grilování kuřat.

Parkování: Přímo u chalupy na vlastním pozemku, zdarma.
Domácí mazlíčci: Pobyt se psem je možný za poplatek 60Kč/den (malý pes pouze 30Kč/den), větší počet než dva psy je nutno předem domluvit.